Information
Search

Кутові кухні

Уточнити Пошук
0

4 000 грн.

0

6 500 грн.

0

4 000 грн.

0

5 600 грн.

0

4 000 грн.

0

4 000 грн.

0

4 000 грн.

0

4 000 грн.

Висота верхніх секцій - 720 мм
Готовність - Готова
Колір - Білий металік, Штрокс венге
0

4 000 грн.

Висота верхніх секцій - 720 мм
Готовність - Готова
Колір - Білий металік, Штрокс венге
0

4 000 грн.

Показано з 1 по 15 із 156 (всього 11 сторінок)

Кутові кухні

Кутові кухні

Інтернет-магазин «МЕБЛІТОРГ» реалізує кутові кухні на замовлення за індивідуальним проектом, який складе наш фахівець з урахуванням всіх особливостей приміщення вашої кухні, а також з урахуванням всіх ваших побажань.

Специфічність таких меблів, високі вимогу до її практичності, зручності, естетичності, надійності зумовили складності правильного вибору. Саме тому «МЕБЛІТОРГ» пропонує безкоштовні консультації щодо вибору кухонних гарнітурів. Зверніться до наших фахівців, опишіть своє бачення ідеальної кухні, розкажіть про особливості приміщення, вимоги членів сім'ї. З урахуванням всіх особливостей для вас буде підібраний найкращий комплект.

Якщо після перегляду розділу каталогу кутові кухні ви вже впевнені в своєму виборі, але потребуєте додаткової консультації, замовте зворотний дзвінок на нашому сайті, залишивши свій номер телефону та ваше ім'я. Наші менеджери зателефонують протягом 15 хвилин та дадуть відповідь вам на всі ваші запитання.

Дуже скоро саме кухня стане улюбленим місцем в будинку для всієї родини. Приготування їжі стане зручнішим й приємнішим, догляд за меблями зведеться до мінімуму, і навіть найменше приміщення розділиться на дві повноцінних зони: зона готування та їдальня.


Не знаєте, слід вам купити готову кухню, або знадобиться робити індивідуальне замовлення й платити значно більші кошти? У «МЕБЛІТОРГ» ці можливості з'єднані в одній: з модульних секцій гарнітура може бути зібраний абсолютно унікальний комплект під ваші конкретні вимоги і переваги.

Кухонні приміщення в наших квартирах можуть бути різного типу, від великих (20кв.м) до зовсім малих (5кв.м). Сучасні кутові кухні дозволяють якісно вирішити проблему недостатнього простору з облаштуванням повноцінного функціонального куточка для приготування їжі навіть в найменших квартирах. Що ви отримаєте, вибравши такий варіант?

Кутова кухня має незаперечні переваги:

  • Компактність. У малогабаритних квартирах це перевага стає визначальною.
  • Ергономічність планування. Саме в кутових рішеннях кухонних гарнітурів максимально зручно вирішена задача рівностороннього трикутника (плита-мийка-холодильник), при якому працювати стає особливо зручно.
  • Конфігурація гарнітура забезпечує автоматичне ділення приміщення на функціональні зони: зона для приготування їжі та їдальня зона.

Безумовно, кухні кутові дозволяють повністю зайняти кут, тоді як при інших рішеннях кути виявляються незайнятими. Таке марнотратство у використанні простору в маленьких квартирах неприпустиме. Багато шаф та навісних шафок, локалізованих в одній частині приміщення та достатніх для зберігання всіх необхідних продуктів та приладдя.

Звертайтеся до фахівців «МЕБЛІТОРГ» та обирайте кутову кухню, яка ідеально відповідає вашим потребам!