Information
Search

Маленькі кухні

Розмір - Маленька
0

5 120 грн.

Розмір - Маленька
Розмір - Маленька
0

5 120 грн.

Розмір - Маленька
Розмір - Маленька
0

5 190 грн.

Розмір - Маленька
Розмір - Маленька
0

5 090 грн.

Розмір - Маленька
Розмір - Маленька
0

5 030 грн.

Розмір - Маленька
Розмір - Маленька
0

4 900 грн.

Розмір - Маленька
Розмір - Маленька
0

4 950 грн.

Розмір - Маленька
Розмір - Маленька
0

5 010 грн.

Розмір - Маленька
Розмір - Маленька
0

5 100 грн.

Розмір - Маленька
Розмір - Маленька
0

5 100 грн.

Розмір - Маленька
Розмір - Маленька
0

5 000 грн.

Розмір - Маленька
Розмір - Маленька
0

4 950 грн.

Розмір - Маленька
Розмір - Маленька
0

5 520 грн.

Розмір - Маленька
Розмір - Маленька
0

5 220 грн.

Розмір - Маленька
Розмір - Маленька
0

5 130 грн.

Розмір - Маленька
Показано з 1 по 15 із 22 (всього 2 сторінок)

Маленькі кухні

Розкриваємо секрет перетворення маленького кухонного приміщення в велике

Хто з нас не мріє про простору, великій кухні, де поміщається все необхідне? Закони фізики, на жаль, не обдурити, тому радикально розширити невеликий простір, можна тільки за допомогою перепланування, віднявши квадратні метри у сусідній кімнати. В інших випадках доводиться задовольнятися рідними 4-8 метрами. Але така площа кухонного приміщення зовсім не вирок, застосувавши трохи винахідливості і кмітливості, можна перетворити кухню в зручне, практичне і комфортне приміщення, в якому всьому знайдеться потрібне місце.

Проблема нестачі кухонних метрів криється в нераціональному використанні відведеного простору. У невеликому приміщенні важливу роль відіграє кожен додатковий сантиметр, який іноді доводиться відвойовувати. Дизайн невеликої кухні це завдання для справжніх, сміливих професіоналів, які зможуть продумати інтер'єр аж до найдрібніших деталей. Робота це складна, і копітка, але нагорода у вигляді ергономічної, красивою, сучасної кухні того варто.

Кухня це важливе місце в будинку. Процес приготування їжі займає чимало часу, тому тут ми проводимо дуже багато часу. У незручному, тісному приміщенні не розвернутися. Постійне почуття сорому викликає дискомфорт і роздратування, і процес приготування їжі з приємного задоволення перетворюється в звичайну, не зовсім приємний обов'язок.

Так як для кожної господині кухня це не просто кімната, а мініатюрна кулінарна майстерня, до облаштування простору варто докласти максимум зусиль. На жаль, на наші можливості часто впливає і фінансова ситуація, не всі можуть дозволити собі дорогий кухонний гарнітур невеликих розмірів. Але зневірятися не варто, є дуже багато доступних варіантів, для того щоб створити максимальний рівень комфорту в цьому стратегічному приміщенні. Давайте розбиратися, що можна зробити виходячи з обмеженого бюджету і невеликій площі.

Корисні рекомендації при розстановці меблів

  1. Плита повинна знаходитися поряд з газовою трубою. Якщо у вас варки поверхня, то її знаходження біля газової труби необов'язково.
  2. Відстань між холодильником і плитою повинно бути не менше 15-20 см. Ці функціональні, кухонні елементи не варто розташовувати поруч один з одним. Їх можна розділити невеликим покриттям шафкою, а можна і зовсім поставити по різних сторонах кухні.
  3. Ящик, призначений для зберігання вилок, ложок і інших столових приладів повинен розташовуватися поруч з мийкою, щоб не довелося далеко переносити прилади після миття.
  4. Найзручніше місце для сушіння і зберігання тарілок знаходиться в шафці над мийкою.
  5. Гарнітур, оснащений складними і висувними конструкціями - відмінне рішення, що допомагає раціонально використовувати робочий простір. Це недорого і практично.
  6. Використовуйте метод економії простору. Поєднавши однієї стільницею мийку, плиту, і робоче місце ви отримаєте додаткові сантиметри робочої площі, які губляться, якщо всі ці елементи не поєднані між собою.
  7. Використовуйте підвіконня як корисну площу, а місце під ним обладнайте підлоговими шафками. Таким чином, ви отримаєте близько 25% додаткових, функціональних можливостей.
  8. Зручніше і практичніше за все розташовувати гарнітур уздовж однієї стіни, в тому випадку якщо кухонна стінка L-подібної конфігурації її розташовують уздовж двох, поруч розташованих стін.


Типи гарнітурів для мініатюрної кухні

Найчастіше невеликі приміщення мають стандартну квадратну або прямокутну форму. Для приміщення в формі квадрата добре підійде кутовий гарнітур. Це один з найпоширеніших видів кухонних меблів. За основу створення цієї кухні був узятий принцип ергономіки та економії простору. Модульна конструкція гарнітура передбачає розстановку секцій в будь-якому, вподобаному порядку. Дуже часто конструкція передбачає наявність мийки в кутку, це вдале розташування, за рахунок якого істотно збільшується кухонне робочий простір. За допомогою цільної стільниці можна легко досягти цього. Купити кухню такого типу, варто, якщо необхідно використовувати всю доступну площу. Єдине протипоказання це вузька, довгаста форма приміщення, в ньому вугільний гарнітур втрачає свою функціональність і комфортність використання.


Пряма кухня (в один ряд) це класична розстановка меблів. Традиційно це найпростіший, але в той же час практичний спосіб, чудово підходить для прямокутних приміщень. Лінійний гарнітур поряд з основною побутовою технікою і миттям вишиковуються уздовж однієї стіни. Найзручнішим варіантом вважається розташування мийки посередині, плита або варильна поверхня знаходяться біля однієї стіни, а холодильник у інший. Назва цієї комбінації «робочий трикутник». Якщо ви маєте мініатюрну кухню подовженою, довгастої форми - однорядний, лінійний гарнітур це найоптимальніше рішення, яке коштує недорого.

На сайті магазина наданий широкий асортимент моделей кухонних гарнітурів обох типів. Моделі виконані в різних стилях і широкій колірній гамі. Можливо, купити готову кухню, стандартних розмірів, або замовити гарнітур по індивідуальному ескізу.

Яким повинен бути фасад гарнітура для невеликої кухні?

В даному випадку краще всього буде зупинити свій вибір на стилі модерн. Декоративна фрезерування, виразний візерунок, фільонки візуально дуже перевантажують кухню. Поверхня фасаду повинна бути лаконічною, гладкою, без присутності нав'язливих деталей. Радісно фасади, складної конструкції втрачають свою красу в малогабаритному просторі. Єдине закруглення може бути присутнім на тому куті, де розташовується мийка, це додасть меблів ефект гармонійності і плавності форм.

В якості покриття для шаф можна використовувати фарбований, глянсовий МДВ. Глянець має можливість візуально збільшувати приміщення. Світло, який відображає це покриття додає невеликого простору ефект глибини за рахунок чого приміщення здається більше, ніж воно є. Для бюджетного гарнітура класу економ можна використовувати також покриття з плівки. Плівкове покриття буває глянсовим або матовим, воно має різні типи декору, безліч колірних варіацій. У малогабаритних приміщеннях можна використовувати комбінації декількох кольорів, виглядає дуже красиво.

Відкриті або закриті полиці?

Кожен вибирає на свій смак. Відкриті полиці прийнято вважати більш легкими для сприйняття, стоять вони недорого. Але у них є кілька мінусів. Вміст шаф і різний посуд завжди на виду, що створює відчуття постійного безладу.

Бруд і жирові відкладення прилипають до відкритих полицях набагато швидше, ніж до суцільним фасадам, тому проводити прибирання доведеться чаще.Кухня з полками закритого типу більш зручна і виглядає гармоничней. Звичайно, можна розбавити комбінацію, оснастивши один або два модулі відкритими полицями, які будуть виконувати декоративну функцію, але повністю робити відкритий фасад не потрібно.

Двійчастий фасад - економія кухонного простору

Сучасний фасад, оснащений підйомним механізмом, коштує трохи дорожче звичайних систем орного типу, але має перед ними масу переваг. Двійчасті дверцята займають багато місця, так як наша задача використовувати простір самим раціональним чином - краще буде придбати гарнітур з відкидними, підйомними або складними дверцятами. Їх легко відкривати і закривати, а також фіксувати.

Детальніше про шафи

Стандартна висота навісної шафи приблизно 700-730 мм, виходить у нас залишається 25-30 см до стелі. Цю площу можна використовувати максимально раціонально. Найпростіший спосіб отримати кількість додаткових поличок, це замовити верхні шафи нестандартної висоти - приблизно 900 мм. Такі шафки набагато більший за стандартних, нагорі можна зберігати рідко використовувану кухонне начиння і дрібну побутову техніку.

Візуально така конструкція може здаватися важкою, щоб полегшити кухонний фронт можна встановити в верхніх модулях світлодіодну стрічку і скляні дверцята. Тоді стеля візуально буде здаватися вище, а гарнітур легше. Для малогабаритних приміщень краще використовувати напівпрозоре, матове скло. Великим плюсом даної конструкції є те, що нагорі шафок не збирається пил і налипання жиру, які завжди присутні на шафках стандартної висоти. Полки верхніх шаф можна зробити різної висоти, так на них поміститься набагато більше різних речей і предметів.

Підлогові модулі з висувними шухлядками будуть практичніше і зручніше орних дверей. Вам не потрібно буде нагинатися і відходити в бік, якщо потрібно щось дістати. Орні дверцята коштує дешевше, але в побуті висувні ящики корисніше. Якщо бюджет сильно обмежений, замовте хоча б дві секції з висувними ящиками, різного розміру. Це створить додатковий комфорт на кухні. Внутрішньо простір підлогових шаф потрібно продумати дуже ретельно, заздалегідь вирішите де, і що буде там зберігатися, це важливо для подальшого зручності користування.

Фурнітуру найкраще використовувати просту і лаконічну, виконану в сучасному стилі. Для невеликого гарнітура не варто використовувати важкі або декоративні ручки, чим простіше в даному випадку, тим краще.

Працюємо з кольором

При виборі колірного рішення для малогабаритного гарнітура слід керуватися одним простим правилом: темні тони візуально звужують і зменшують простір, а світлі кольори збільшують і підносити його. Меблі в світлих, приглушених кольорах практично зливається з кольором стіни, і при цьому виглядає менш важкувато і громіздко.

Вдалий підбір освітлення кухні і кольору меблів підсилюють ефект простору. Відсутність непотрібних деталей, нав'язливого декору додає гарнітуру легкості. Привабливість і елегантність кухні надають стриманість ліній і ненав'язлива колірна гамма. Якщо ви не є прихильником класичного білого кольору в кухонному дизайні, цілком можна поекспериментувати з іншими варіантами. Для малогабаритної кухні прекрасно підійдуть будь-які світлі кольори. Можна додати контрастних сполучень, але важливо не переборщити, щоб не перевантажити інтер'єр.


Різкий колірної контраст чітко визначає межі приміщення, тоді воно може здаватися менше, ніж є насправді. Невеликий рада: Вибирайте посуд, каструлі і побутову техніку в світлому кольорі, так вона краще за все буде поєднуватися з маленькою кухнею. На сайті представлений широкий асортимент невеликих кухонних гарнітурів, які знаходяться в різній ціновій категорії. У нас є багато варіантів для малогабаритних приміщень. Бажаємо вам легкого і приємного вибору.