Information
Search

Кухні "Класік"(ваніль супермат/патина)

Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)

Кухні "Класік"(ваніль супермат/патина)

Кухонні гарнітури в класичному стилі від виробника

В нашому магазині можна замовити кухні Класик за доступною ціною в Києві.

Ви переїхали в нову квартиру або будинок, а може бути, просто захотіли оновити свою стару кухню, тоді ви зробили правильний вибір на користь кухні Класик. Даний гарнітур функціональніша інших. Ви з легкістю звикнете до шаф і дверцят. Готувати на такій кухні одне задоволення, і ви це зможете випробувати на собі. Міркувати, як буде виглядати ваша сучасна кухня, можна нескінченно довго, а ось кухонний гарнітур Класик перевершить всі ваші очікування.

Фасад МДФ патинований, як відомо, давно відомий своєю красою і багатофункціональністю, а головне - довговічністю. Вибираючи гарнітур Класик, ви зможете оцінити його яскраво виражені риси. Фасадні ящики представлені у вигляді дверцят, які оснащені зручними ручками. Скло виконані в матовому варіанті, іноді з нанесенням малюнка. Висувні елементи представлені у вигляді нержавіючого матеріалу.

Ролики оснащені додатковим навантаженням. Для якісної установки на підлогу, є спеціально регульовані ніжки, які допоможуть приховати всі дефекти нерівності статей. Вони виконані з матеріалу, стійкого до вологи. Що дуже важливо для кухні. Класичний варіант завжди асоціюється з великим простором на кухні, але ми пропонуємо вам самостійно зробити наборку необхідних елементів кухонного гарнітура.