Information
Search

Готові шафи-купе

0

5 110 грн.

0

5 370 грн.

0

8 180 грн.

0

8 940 грн.

0

11 830 грн.

0

12 800 грн.

0

18 820 грн.

0

20 990 грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Готові шафи-купе

Багато відвідувачів магазину «МЕБЛІТОРГ» вважають за краще не ламати голову над ескізами, а придбати стандартну модель шафи, адже вибір готових шаф-купе у нас досить широкий.

До того ж поняття готового шафи є досить умовним: для певної моделі стандартними є тільки глибина шафи, тоді як ширина та висота може варіюватися відповідно до розмірів приміщення.

Крім того будь-яку вподобану вам модель можна замовити в улюбленому кольорі ─ береза, горіх, яблуня, вільха, венге і т.п.
Вартість стандартного зразка при цьому залишається незмінною.

Фасад шафи за бажанням клієнта обробляється склом, на яке наноситься малюнок в пескоструйной техніці, фотодруком ─ з пропонованими варіантами декору можна ознайомитися в спеціальному каталозі наших магазинах.

Крім того, при покупці готової моделі шафи-купе ви можете замовити різні варіанти його внутрішнього наповнення: прямі або радіусні карнизи та ящики, необхідну вам кількість полиць та кошиків, комплекти підсвічування на бажану кількість ламп, а також мікроліфти, пантографи, кутові секції та багато іншого. Ще один нюанс, який безсумнівно порадує економних покупців ─ до готових шаф-купе додаються докладні інструкції по збірці, що дозволяє уникнути додаткових витрат на послуги з установки меблів.